Darsonwalizacja

Darsonwalizacja – delikatna stabilizacja skóry

Pielęgnacja twarzy to inwestycja we własne samopoczucie, nie oszukujmy się. Gładkie i jasne lico to kanon piękna, którego nigdy nic nie zmieni. Dlatego tak ważne jest to, żeby regularnie monitorować i korygować wszystkie niedoskonałości na bieżąco. Zabiegi na twarz to szereg działań kosmetycznych, które zajmą się naszą skórą w określonym celu, uwzględniając konkretne narzędzia. Jednym z nich jest również prąd! Darsonwalizacja, bo o tym zabiegu elektroterapii mowa, Skierniewice właśnie zaczyna opanowywać, a jego popularność wciąż rośnie. Na czym polega ten delikatny zabieg i w czym nam pomoże?

Na czym polega darsonwalizacja

Darsonwalizacja to przede wszystkim zabieg uzupełniający, którego celem jest przyspieszenie przemiany materii zachodzącej w komórkach skóry. Ponadto ich rozgrzewanie, walka z bakteriami oraz wspomaganie absorpcji substancji odżywczych i leczniczych do głębszych warstw naszej skóry. Kiedy darsonwalizacja będzie dla nas pożyteczna? Wtedy, gdy borykamy się z podrażnioną skórą, leczymy trądzik oraz działamy w stronę pozbycia się oznak starzenia. Co ciekawe, ten zabieg akurat doskonale radzi sobie również z problemami dotyczącymi naszych włosów. Pierwsze oznaki łysienia? Obfite wypadanie włosów? Łojotok skóry głowy? Darsonwalizacja będzie strzałem w dziesiątkę. Wszystkie wymienione wyżej problemy są doskonałymi wskazaniami do wykonania tego pielęgnacyjnego zabiegu. Warto dodać, że oczyszczanie  twarzy u kosmetyczki, zawsze przyniesie znacznie bardziej widowiskowy efekt, niż pielęgnacja twarzy w domu.

Darsonwalizacja Skierniewice

Przeciwwskazania do zabiegu darsonwalizacji?

Przede wszystkim tej formy elektroterapii nie wykonuje się w przypadku kobiet w ciąży, występowania nadciśnienia i chorób serca oraz na uszkodzonej skórze. Zabieg nie będzie mógł być również wykonany w czasie, gdy gorączkujemy, u osób, które zmagają się z astmą oraz tych, którzy posiadają metalowe implanty. Jak przebiega zabieg darsonwalizacji? Bardzo przyjemnie! W czasie niedługiego, kilkuminutowego zabiegu skóra traktowana jest specjalną elektrodą, za pomocą której stymuluje się skórę impulsami elektrycznymi o wielkiej częstotliwości. Powstające wtedy wyładowania elektryczne powodują wytwarzanie ciepła, jednocześnie wytwarzany jest również ozon, który doskonale radzi sobie z dezynfekcją oraz bakteriami. Nasze kosmetyczka to specjalistki w swojej dziedzinie, dlatego zabiegi na twarz są jedną z najczęściej poszukiwanych ofert. W czasie jego trwania darsonwalizacji klientki naszego salonu kosmetycznego odczuwają przeważnie bardzo delikatne mrowienie oraz czują zapach ozonu. Zabieg poprawia stan skóry, często nazywany jest również jej „uspokajaczem”.

Zabieg na twarz – relaksujący, delikatny, skuteczny!

Najczęściej stosuje się go jako uzupełnienie zabiegów, np. jako stabilizator skóry po głębokim oczyszczaniu lub wtedy, kiedy poprzedni zabieg wymagał np. nakłuwania skóry. Warto wspomnieć, że ten zabieg na twarz działa również relaksująco! Krótki, bezbolesny zabieg doskonale spełnia swoją funkcję , nic więc dziwnego, że znaczna część klientek, wraca do nas na kolejne zabiegi upiększające. Efekty działania darsonwalizacji, a tym samym entuzjazm osób, które zdecydowały mu się poddać, są dla nas największą satysfakcją. Ta forma elektroterapii, jako delikatny sposób na piękną, zadbaną i prawidłowo funkcjonującą skórę, staje się coraz popularniejszy i zawdzięcza to jedynie swoje skuteczności. Dodatkowym atutem zabiegu jest fakt, że możemy sobie na niego pozwolić nawet 2 lub 3 razy w tygodniu bez względu na porę roku. Bierzmy pod uwagę szczególnie zimę, kiedy słońce nie rozpieszcza nas witaminą D, a warunki na zewnątrz niestety negatywnie wpływają na stan naszej cery.

Zabiegi na twarz Skierniewice
Darsonwalizacja Skierniewice
Darsonwalizacja w Piękniejsza Ty już za jedyne 10zł
Umów się na wizytę już dziś
tel: 579 060 143 lub przez Facebooka