Henna Brwi i Regulacja

Stylizacja brwi – poznaj sekret profesjonalnego makijażu

Dlaczego warto dbać regularnie o brwi? Z rzeczy samej dość prozaiczne pytanie, lecz ten drobny element stanowi „ramę naszych oczu”. Nawet perfekcyjnie wykonany makijaż twarzy nie będzie się idealnie prezentować, gdy brwi są zaniedbane i niewyregulowane. Jak zadbać o brwi, żeby uzyskać perfekcyjny wygląd?

Dlaczego brwi są tak ważne?

Odpowiednio wyprofilowane brwi dodają uroku. Ich idealny kształt to rzadkość. Wciąż odrastają, a ciągłe regulowanie prowadzi do osłabiania cebulek, przez co stają się słabsze, rzadsze i jaśniejsze. Henna brwi, o ile jest konieczna w połączeniu z regulacją powinna być dostosowana do typu urody, tak żeby wyeksponować urodę.

Kształt i zarys brwi posiada wielkie znaczenie. Samodzielna ich regulacja wymaga dużych umiejętności oraz precyzji. Dlatego warto skorzystać  z usług wizażystki, która dopasuje ich kształt do naszej twarzy.

Modelowanie brwi u kosmetyczki, czyli jak zrobić ładne brwi?
Czym jest henna brwi?

Wiele kobiet reguluje brwi na własną rękę w pośpiechu, a następnie szuka pomocy. W takich sytuacjach najlepiej skorzystać z profesjonalnej wizażystki, która usunie wady i dostosuje stylizację brwi do naszej twarzy. Doraźnie można skorzystać z henny brwi, dzięki której można uzyskać naturalny efekt. Sztuka wykonania henny brwi polega na odpowiednim dobraniu koloru henny, jej nałożeniu, a na koniec wyregulowaniu brwi. Stylizację tą metodą najlepiej jest wykonać w gabinecie kosmetycznym, np. w Skierniewicach, który oferuje tego typu usługi.

Profesjonalne modelowanie brwi u kosmetyczki pozwoli uzyskać pożądany efekt dostosowany do typu urody i kształtu twarzy.

Stylistki salonu kosmetycznego Piękniejsza Ty dobiorą odpowiednią metodę depilacji dostosują kształt brwi do rysów twarzy oraz typu urody. Typ urody kobiety, to bardzo charakterystyczna cecha, pozwala ona na dobranie odpowiedniej palety kolorystycznej – kredki do brwi oraz cieni do brwi. Dzięki takiemu podkreśleniu atutów, każda kobieta poczuje się atrakcyjna.

Dość popularnymi metodami stylizacji brwi są microblading – makijaż permanentny oraz tzw. gotowce, czyli korzystanie z gotowych wzorów brwi.

Malowanie kredkami do brwi oraz cieniami przeciętnej kobiecie zajmuje to kilka minut. Pośpiech, najmniejsza nierówność sprawia, że brwi są nieasymetryczne. Nie dodaje to uroku, dlatego warto się zastanowić nad skorzystaniem z zabiegu microbladingu lub z korzystania z gotowych wzorów brwi. Sztuczne brwi wyglądają bardziej naturalnie, niż makijaż permanentny. Ale warto skorzystać z fachowych porad kosmetyczki, która dobierze odpowiedni wzór brwi.

henna brwi skierniewice
regulacja brwi skierniewice

Dodaj twarzy charakteru – kredki i cienie do brwi

Stylizacja brwi, tylko z pozoru wydaję się skomplikowana. Precyzyjnie wykonany nie tylko podkreśla i modeluje brwi, ale również akcentuje kolor. Uwydatnia rysy twarzy zwiększając je optycznie. W zasadzie istnieje kilka metod malowania brwi oraz ich utrwalaniu kształtu za pomocą szczoteczki. Najważniejszy jest ich kontur i wypełnienie.

To co podkreśla oczy:

  • Kolor wypełnienia – cień, kredka lub żel modelujący. Zbliżony do barwy brwi, nie powinien kontrastować z naturalnym kolorem włosów.
  • Kredki do brwi – wyrównują koloryt, retuszując niedociągnięcia. Perfekcyjnie wypełniają łuk.
  • Cienie do brwi – kolor cienia powinien być zbliżony do koloru włosów. Cienie podkreślają idealny łuk. Często się używa się korektora, który ukrywa niedoskonałości.

Mocne, gęste i zadbane brwi podkreślają naturalne piękno i spojrzenie kobiety. Dlatego warto o nie zadbać i skorzystać z porad i usług wykwalifikowanych stylistów.

regulacja brwi skierniewice
Henna Rzęs – 15zł | Stylizacja Brwi – 25zł
Umów się na wizytę już dziś
tel: 579 060 143 lub przez Facebooka