Henna Pudrowa i Geometria Brwi

Zabieg z użyciem henny pudrowej jest uważany za przełom w stylizacji brwi. Nowa metoda naturalnej koloryzacji zachwyca i spotyka się z dużym uznaniem klientek oraz stylistek.

Czym jest henna pudrowa?

Podstawowe informacje o hennie pudrowej

Chcesz uzyskać naturalny efekt stylizacji brwi? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest henna pudrowa. Nowej generacji zabieg koloryzacji i stylizacji brwi pozwala na uwydatnienie piękna naturalnych brwi poprzez wykonanie tatuażu na skórze. Niski koszt aplikacji, a przy tym trwałość metody powodują, że jest to obecnie najlepszy sposób na poprawę wyglądu brwi.

Zabieg stylizacji brwi henną pudrową trwa około 60 minut. Wykonuje się:

 • demakijaż brwi i okolic oczu,
 • zaznaczanie idealnego kształtu brwi,
 • wokół brwi nakładana jest biała pasta, która ma za zadanie zapobiec zafarbowaniu miejsc poza łukiem,
 • mieszanka henny Elleban nakładana jest na około 20-25 minut,
 • ostatni etap: zmywanie i nadawanie kształtu brwiom.

Dostępne kolory pudrowej henny

Henna pudrowa dostępna jest w siedmiu przepięknych kolorach, które można mieszać ze sobą, w celu uzyskania idealnego odcienia, pasującego do karnacji skóry. Dostępne są zarówno kolory ciepłe, chłodne, jak i ich zmieszane wersje. Wśród propozycji znajdzie coś dla siebie zarówno brunetka, blondynka, jak i kobieta o płomiennie rudych włosach.

Henna Purdowa Skierniewice

Co znajduje się w składzie henny pudrowej?

Henna pudrowa powstaje z naturalnych składników, które wpływają bardzo pozytywnie na jakość i kondycję brwi. Jej głównym składnikiem jest roślina, jaką jest lawsonia.

W składzie można znaleźć również proszek indigo, który pogłębia odcień henny. Agrest indyjski, czyli ekstrakt Amla jest źródłem ważnych kwasów tłuszczowych, wzmacnia mieszki włosowe i poprawia ich wygląd. Zapobiega przedwczesnemu siwieniu, dzięki zawartości witaminy C. Wysoka zawartość żelaza i kreatyny sprawia, że wzrost włosów jest znacznie bardziej intensywny.

Na uwagę zasługuje również Shikakai, czyli składnik, który nadaje włoskom połysk, miękkość. Brwi pokrywane są delikatną warstwą, która pogrubia je i wzmacnia. Henna pudrowa zawiera także D-Pantenol, witaminę E i przeciwutleniacze.

Henna pudrowa – brwi jak ta lala

Stylizacja brwi nie polega jedynie na nadawaniu im odpowiedniego koloru, ale także przede wszystkim kształtu. Każda z nas ma inny kształt twarzy. Jeżeli brwi zostaną właściwie dopasowane do owalu twarzy, buzia stanie się wyrazista i promienna. Dlatego właśnie geometria brwi ma tak duże znaczenie. Do uzyskiwania odpowiedniego kształtu brwi wykorzystywane są kolorowe nitki, miarki, a także cyrkle. Dzięki wykonaniu dokładnych pomiarów, brwi będą stanowiły idealną ramę dla oczu.

Skierniewice Henna Brwi Jak ta lala

Zalety stosowania henny pudrowej

Co zyskasz wybierając hennę pudrową do stylizacji brwi?

 • Szeroki wybór kolorów dopasowanych do blondynek, brunetek, jak i kobiet mogących pochwalić się rudymi włosami.
 • 7 kolorów, w jakich dostępna jest henna pudrowa można dowolnie ze sobą mieszać, w celu uzyskania pożądanego odcienia.
 • Naturalny skład.
 • Zabieg daje efekty upiększające i pielęgnacyjne.
 • Atrakcyjna cena.
 • Henna pudrowa wpływa pozytywnie na jakość brwi oraz ich wygląd. Włoski stają się dogłębnie odżywione i wyglądają na zdrowe.
 • Koloryzacja henną pudrową jest bardzo trwała. Na skórze efekt utrzymuje się ponad 2 tygodnie, a na włoskach do 6 tygodni.

 

Zwykła stylizacja a henna pudrowa

Czym różni się henna pudrowa od tradycyjnej koloryzacji?

Jeżeli tradycyjna stylizacja brwi już Ci się znudziła lub nie do końca jest dla Ciebie odpowiednia, postaw na hennę pudrową. Ta nowatorska, a jednocześnie naturalna metoda koloryzacji brwi jest obecnie bardzo popularna. Odznacza się wysoką trwałością. Kolor na włoskach utrzymuje się nawet do 6 tygodni, co w przypadku standardowej koloryzacji nie jest możliwe do osiągnięcia. Zwykle po 2 tygodniach nie widać już efektów.

Czarny, brązowy i grafitowy to kolory, które występują w przypadku stylizacji brwi standardowymi metodami. Henna pudrowa może pochwalić się ciepłymi, zimnymi i mieszanymi odcieniami, bardziej dopasowanymi do blondynek, a także kobiet rudych. Wydobycie naturalnego koloru brwi z dostępnej palety kolorystycznej będzie dużo łatwiejsze.

Pamiętajmy jednak, że henną pudrową można farbować jedynie brwi. Metoda nie jest odpowiednia do rzęs. Jeżeli jednak umawiasz się jedynie na stylizację brwi, możesz z powodzeniem skorzystać z tej metody.

Jeśli zainteresował Cię ten wpis, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi artykułami dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała 🙂
https://piekniejszaty.pl/porady/

Henna Pudrowa Skierniewice
Henna Pudrowa Skierniewice
Henna Pudrowa Brwi Skierniewice
Henna Pudrowa i Geometria Brwi w Piękniejsza Ty za 60zł
Umów się na wizytę już dziś
tel: 579 060 143 lub przez Facebooka