Karta podarunkowa

Wyjątkowy prezent – karta podarunkowa Salonu Urody „Piękniejsza Ty”

Kobiety lubią dostawać prezenty. Uwielbiają upominki, „bezokazyjne” – specjalne dla Nich! Komuś może to się wydawać skomplikowane, ale kobiety już takie są i nic na to nie poradzimy. Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby?  Podaruj Jej „coś”, co sprawi, że ukochana osoba poczuje się wyjątkowo. Podaruj chwilę relaksu i piękna w Salonie Urody „Piękniejsza TY”.

Voucher – to niecodzienny prezent dla bliskiej osoby na zabiegi pielęgnacyjne. Możesz nim obdarować każdego, nie tylko z okazji świąt, czy rocznicy…
Karta podarunkowa, to idealna niespodzianka, bez żadnej okazji lub okazji… urodziny, imieniny, rocznica…etc.

Prosto z serca… z miłości do piękna

Chyba nie ma kobiety, której by nie ucieszył pobyt w salonie kosmetycznym. Oferta kart podarunkowych Salonu Urody „Piękniejsza Ty” to idealny prezent dla bliskiej osoby. Szeroki wachlarz zabiegów, to m.in. kompleksowy Day Manicure – Pedicure połączony z Manicure, czy tatuaże henną lub stylizacja fryzur – zabiegi, które ubóstwiają kobiety.

Piękniejsza Ty Skierniewice Karta Podarunkowa

Voucher – wyjątkowy prezent, nie tylko od święta

Co powiesz na eleganckie zaproszenie w postaci karty podarunkowej do salonu kosmetycznego „Piękniejsza Ty”.

Nasz gabinet urody zlokalizowany w magicznym miejscu Skierniewice, jest miejscem, gdzie pielęgnacja urody nabiera nowego znaczenia. Zapewnia to szeroka gama ofert zabiegów. W każdej chwili możesz poprosić nas o pomoc – chętnie doradzimy i wybierzemy najlepszą opcję tak, żeby zapewnić Twojej bliskiej osobie prawdziwą przyjemność oraz satysfakcję.

Naszą gwarancją jest profesjonalizm, doskonałe efekty i przede wszystkim nie powtarzalna atmosfera święta urody!

Karta podarunkowa salonu urody, to zawsze trafiony prezent!

Zarówno nastolatki, jak i dojrzałe kobiety będą zachwycone, gdy zostaną obdarowane voucherem salonu kosmetycznego. Szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych usatysfakcjonuje każdą kobietę, czy nastolatkę. To idealne rozwiązanie na romantyczny wieczór, randkę lub szaloną okazję z okazji 18 urodzin dla dziewczyny!

Miłość i piękno trzeba celebrować każdego dnia. Piękne i designerskie karty podarunkowe Salonu „Piękniejsza Ty”, to najbardziej oryginalny i jednocześnie trafiony prezent, gdy chcesz komuś powiedzieć – „dziękuję, że jesteś…”, „sto lat…”, czy „kocham Cię…”. Voucher to nietuzinkowe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie dobry gust i lubią zaskoczyć swoją kobietę!

Tego typu prezent wywoła uśmiech na twarzy każdej obdarowanej osoby. Spontaniczne zaskoczenie podczas wręczania zaproszenia do salonu „Piękniejsza Ty” będzie bezcenne!

Serdecznie zapraszamy po voucher prezentowy – każda opcja będzie strzałem w dziesiątkę!
Voucher może zostać wypisany na dowolną kwotę, jego ważność to 60 dni od daty wypisania.

Skierniewice Karta Podarunkowa
Piękniejsza Ty Skierniewice
Szukasz nietuzinkowego prezentu?
Zamów Kartę Podarunkową na dowolną kwotę już teraz!
tel: 579 060 143