Makijaż

Idealny makijaż na każdą okazję

Wiele kobiet stawia na naturalność, lecz dla większości makijaż to codzienny rytuał. Jest on niezbędnym elementem codziennej toalety każdej kobiety – malowanie oczu, ust, podkreślenie rzęs i brwi i na koniec nałożenie pudru oraz różu. Dla wielu kobiet, które dbają o swój wizerunek, codzienny wizaż nie jest taki sam. Dla nich najlepszym rozwiązaniem jest make-up, czyli makijaż na każdą okazję

Makijaż Dzienny Skierniewice

Makijaż dzienny

Wiele pań się zastanawia, jak umalować się na co dzień? Zarówno do pracy, żeby wyglądać elegancko. Jak i również, żeby podobać się swojemu mężczyźnie. Wyglądać świeżo i promieniście. Warto postawić na naturalność! Make-up dostosowany do typu urody oraz miejsca pracy podkreśli naturalne piękno i pozwoli ukryć niedoskonałości.

Kilka prostych zasad makijażu dziennego:

  • Zachowaj umiar.
  • Ukryj niedoskonałości.
  • Dopasuj makijaż do miejsca pracy.
  • Utrwalenie.
  • Delikatność ust.
  • Nie zapomnij o brwiach.

Świetnym rozwiązaniem są cienie pastelowe do powiek oraz niezbyt agresywne odcienie pomadek i błyszczyków.
Uroku dodadzą naturalne kreski, które pogrubią rzęsy.

Cena makijażu dziennego: 100zł (opcjonalnie +20zł rzęsy na pasku )

Makijaż okazjonalny

Firmowa kolacja, spotkanie biznesowe, wizyta rodzinna lub wyjście do klubu – w takich sytuacjach warto postawić na odświętną charakteryzację. Może coś mocniejszego?! W zależności od okoliczności doskonale się sprawdzają naturalne cienie, usta pomalowane czerwoną szminką, wyretuszowane rzęsy. Wszystko to podkreśli walory każdej kobiety.

Wychodząc na imprezę do klubu możesz się pokusić o wizaż bardziej odważniejszy, typu smoky eyes. Dość klasyczny, ale jednocześnie efektowny, który podkreśla oczy. Jego ciemniejsza wersja imprezowa znakomicie się zaprezentuje z matowymi ustami. Są one wciąż na topie. Możemy się również pokusić o klasyczną czerwień warg.

Warto skorzystać z porad doświadczonych wizażystów i skorzystać z ich usług, np. salonu kosmetycznego w Skierniewicach.

Cena makijażu okazjonalnego: 100zł (opcjonalnie +20zł rzęsy na pasku )

Makijaż Okazjonalny Skierniewice

Makijaż wieczorowy

Na wieczorną kolację z ukochanym lub imprezę, czy wyjście do teatru, warto dobrze się przygotować. Śmiało można się pokusić i pozwolić na szaleńczą ekstrawagancję. Należy pamiętać, że wieczorny wizaż powinien odpowiadać światłu – dostosowany do wieczornej pory oraz okazji. Przy wieczornej wersji nasza „kreacja twarzy” przy zastosowaniu szerokiej gamy barw o różnym nasyceniu (gra światła i cieni), uwydatni wszystkie zalety kobiety.

Nie warto robić stylizacji samemu na „szybcika”. Lepiej skorzystać z usług i wykwalifikowanej wizażystki. Dzięki profesjonalnej charakteryzacji, Twój make-up będzie miał ciekawy efekt i poczujesz się bardziej atrakcyjna.

Cena makijażu wieczorowego: 100zł (opcjonalnie +20zł rzęsy na pasku )

Makijaż Wieczorowy Skierniewice
Skierniewice Makijaż
Makijaż Wieczorowy Skierniewice

Makijaż ślubny

Dzień ślubu, o którym marzy każda kobieta jest dniem wyjątkowym. I tak powinna wyglądać stylizacja twarzy – idealny i artystyczny make-up, zgodny z oczekiwaniami kobiety. Przed samym wykonaniem, panna młoda powinna odpowiednio zadbać o kondycję swojej cery poprzez zabiegi kosmetyczne. Kosmetyczne upiększenie twarzy powinno być zaprojektowane na miarę. Przede wszystkim być trwałe i nie do zdarcia prze wiele godzin. W zależności od urody wykonany delikatnie lub bardziej odważnie. Subtelność upiększenia twarzy poprzez kontury, zaakcentowanie oczu i ust to praca dla profesjonalnych wizażystów, którzy potrafią artystycznie wykonać makijaż ślubny.

Idealna stylizacja ślubna to unikanie mocnych barw. Powinien współgrać z odcieniem sukni i welonu. Powinien podkreślać urodę panny młodej, ale nie zdominować.

Malowanie twarzy dodaje uroku każdej kobiecie. Odpowiednio dobrana stylizacja podkreśla jej urok i wdzięk.

Cena makijażu ślubnego: 100zł (opcjonalnie +20zł rzęsy na pasku )

Makijaż Ślubny Skierniewice
Makijaż Ślubny Skierniewice
Skierniewice Makijaż Ślubny
Makijaż Skierniewice
Na pytanie, do kogo na wizaż w Skierniewicach odpowiadamy: Piękniejsza Ty
Make up za 100zł
Umów się na wizytę już dziś
tel: 579 060 143 lub przez Facebooka