Manicure Hybrydowy

Paznokcie hybrydowe – 5 kroków do pięknych dłoni

Jedną z metod stylizacji paznokci jest manicure hybrydowy. Jest to dość popularny sposób stosowany w kosmetyce. Polega na wykorzystaniu specjalnego preparatu, który zostaje utwardzony za pomocą lampy UV. Hybryda łączy wiele zalet, to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które dbają o swoje dłonie i paznokcie. Dodają one sex appealu podkreślając wdzięk i urok kobiety.

Na czym polega manicure hybrydowy

Paznokcie hybrydowe to nowa stylizacja, która jest dość popularna wśród pań. Podbija ich serca ze względu na trwałość w odróżnieniu od manicure klasycznego. W zestawie do hybrydy wykorzystuje się połączenie dwóch preparatów kosmetycznych – lakier hybrydowy oraz żel, które są utwardzane lampą UV. W przeciwieństwie do manicure klasycznego, hybryda jest trwalsza i bardziej naturalna. Doskonale się prezentuje przez około od dwóch tygodni do trzech i jest odporna na odpryski i uszkodzenia.

Paznokcie Hybrydowe Skierniewice
Manicure Hybrydowy Skierniewice

Na czym polega innowacyjność tej metody, jak przebiega i ile kosztuje?

Paznokcie hybrydowe możemy wykonać sami w domu. Istnieje tylko jeden warunek, że dysponujemy lampą UV przeznaczoną do tego typu zabiegów kosmetycznych.

Jednak najlepsze efekty przynosi wizyta w salonie kosmetycznym. Zabieg wykonany przez wykwalifikowaną manikiurzystkę jest perfekcyjnie doskonały. Rozpoczyna się klasycznym manicure, który polega na usunięciu skórek oraz wypolerowaniu płytek paznokci, żeby nadać im odpowiedni kształt dostosowany do dłoni. Ważną czynnością podczas wykonywania hybrydy jest odtłuszczenie. W dalszej części zbiegu kosmetyczka nakłada tzw. bazę i utwardza za pomocą lampy. Po utwardzeniu bazy nakłada się lakier hybrydowy, który również jest utwardzany za pomocą urządzenia UV. W zależności od koloru kosmetyczka nakłada od 1 do 2 warstw lakieru. Na koniec paznokcie zostają pomalowane nabłyszczaczem, a lepka warstwa zostaje zmyta. I manicure jest już gotowy. Zachwyca on intensywnym kolorem oraz blaskiem. Hybryda gwarantuje również długotrwałość w odróżnieniu od manicure klasycznego. Chcąc mieć piękne paznokcie hybrydowe należy skorzystać ze sprawdzonych salonów kosmetycznych, m.in. w Skierniewicach.

Wadą stylizacji jest dość długi czas jej wykonania i trwa ok. 1 godziny. Zniechęca również dość wysoka cena, która średnio waha się od ok. 50 do 150 złotych. Dość przystępne ceny posiada salon kosmetyczny ze Skierniewic.

Stosowany zestaw do hybrydy jest bezpieczny dla naszych paznokci. Można go powtarzać tak często, jak tylko będziemy chcieć. Innowacyjność tej metody pozwala paniom się cieszyć pięknymi i nowymi kolorami, które nie zapewnia manicure klasyczny.

O tym warto wiedzieć…

Podstawowe przeciwwskazania do wykonania hybrydy, to: choroby grzybowe oraz ich kruchość. W takich przypadkach nie należy się decydować na zabieg kosmetyczny.

Do niedawna w salonach kosmetycznych dominowały sztuczne paznokcie tzw tipsy oraz akrylowe. Wiele kobiet decydowało się na typu stylizację, żeby ukryć niedoskonałości. Lecz tego typu rozwiązanie okazuje się nietrwałe i posiada niekorzystny wpływ na płytkę paznokcia. Często zdarzały się przypadki infekcji oraz chorób grzybicznych. Dlatego obecnie najlepszą alternatywą jest manicure hybrydowy, potocznie zwany przez wiele kobiet hybrydą.

zestaw do hybrydy, manicure klasyczny

  • Manicure Skierniewice
  • SKierniewice Hybryda
  • Hybryda Skierniewice
  • Manicure Hybrydowy Warszawa
  • Manicure Skierniewice
  • Skierniewcie Hybryda
  • Hybryda Łódź
Manicure Hybrydowy Skierniewice
Manicure Hybrydowy w Piękniejsza Ty już za jedyne 60zł
Umów się na wizytę już dziś
tel: 579 060 143 lub przez Facebooka