Paznokcie żelowe

Żelowa metoda przedłużania paznokci – szablon, czy tips?

Istnieje wiele metod przedłużania paznokci. Niezwykłą popularnością wśród klientek cieszy się technika żelowa. Jest to jeden najlepszy sposobów, obok metody akrylowej na upiększenie paznokci i ich wydłużenie. Stylistyka żelowa, zw. jest potocznie światłoutwardzalną, ponieważ do utwardzenia żelu niezbędne jest użycie lampy UV. Same zaś żelowe przedłużanie paznokci jest dość proste. Nie pochłania zbyt wiele czasu, ale za to pozostawia piękny i trwały efekt.

Przedłużanie paznokci żelem wykonuje się na dwa sposoby:

 • Tipsa – rodzaj plastikowej nakładki przyklejanej na brzeg paznokcia. Tips pełni rolę przedłużającą na którą należy nanieść masę żelową. Inaczej uległ by połamaniu. Pożądany efekt uzyskuje poprzez odpowiednie nadanie kształtu, długości i pokrycia żelem.
 • Szablonu – jest samą konstrukcją paznokci. Jest to papierowa, plastikowa lub metalowa forma, która pozwala na idealne wyprofilowanie płytki paznokcia.

Który z tych sposobów jest lepszy? Nie ma znacznej odpowiedzi. Zarówno pierwszy, jak i drugi ma swoje plusy, jak i minusy. Czy przedłużanie paznokci zrobimy na szablonie, czy tipsie zależy tylko od naturalnej płytki paznokcia oraz upodobań klientki. Nasze wykwalifikowane manicurzystki z salonu kosmetycznego Piękniejsza Ty w Skierniewicach służą nie tylko doradztwem, ale również dobiorą odpowiedni styl oraz szablon do przedłużenia paznokci.

Paznokcie żelowe – niepowtarzalne piękno

Paznokcie żelowe to najtrwalszy manicure, a efekt jest niezmienny. Uzupełnianie warstwy żelu uzależnione jest tempem wzrostu paznokci. Warstwa żelowa pokrywająca paznokcie utwardzana jest za pomocą lampy UV. Stylizacja jest piękna, trwała i przede wszystkim zdrowa dla paznokcia. Manicure żelowe pozwala stworzyć oryginalne i przepiękne paznokcie, a zwłaszcza ręcznie malowane przez nasze manicurzystki z salonu kosmetycznego w Skierniewicach, który proponuje szeroki wachlarz kolorystyki, od klasycznego do modnego na topie – French.

Najpopularniejszym żelem i dość często stosowanym jest żel jednofazowy. Dość wygodne rozwiązanie, ponieważ zabieg przedłużania się odbywa przy użyciu jednego rodzaju żelu. W większości stosuje się jednak metody trójfazowe.

Najpopularniejszymi żelami stosowanymi w stylizacji paznokci, są:

 • żele modelujące,
 • żele nabłyszczające,
 • żele napigmentowane,
 • żele kamuflujące,
 • żele z brokatem.
Przedłużanie Paznokci Skierniewice
Paznokcie Żelowe Łódź
Paznokcie Żelowe Skierniewice

Zalety i wady oraz cena przedłużania paznokci

Istnieje wiele powodów, żeby skorzystać z tego typu sposobu przedłużania płytki paznokciowej.

Żelowe paznokcie pozwalają:

 • uzyskać naturalny wygląd paznokcia,
 • technika i sposób jest dość prosty i szybki,
 • atrakcyjna cena paznokci żelowych,
 • istnieje możliwość wykonania skomplikowanych stylizacji.

Posiada ona również swoje mankamenty, wady, do których należą:

 • paznokcie żelowe podatne są na uszkodzenia mechaniczne,
 • problemy podczas utwardzania poszczególnych warstw ( dlatego warto korzystać z manicure wyspecjalizowanych salonów),
 • niejednolity kolor (często się zdarza, kiedy manicure wykonywane jest na własną rękę, a przyczyną jest przechodzenie powietrza przez warstwę żelu).

Jeśli zadajesz sobie pytanie, jaka jest cena przedłużania paznokci to odpowiedź na to pytanie również zaliczamy do zalet, gdyż cena paznokci żelowych to ok. 100 zł za zabieg (ważny jest również czas zabiegu oraz możliwość efektownych zdobień).

Szablonowy wizaż przedłużania paznokci

Dość popularną metodą stylizacji paznokci jest ich przedłużanie na szablonie. Zabieg ten adresowany jest do kobiet, które mają krótkie paznokcie, a w błyskawicznym tempie chcą osiągnąć niesamowity efekt podkreślający ich dłonie. Szablonowe rozwiązanie pozwala rozwiązać problemy Pań o krótkich paznokciach.

Sam zabieg polega na nałożeniu żelu na płytkę oraz przyłożenia specjalnego szablonu do paznokcia. Metoda jest alternatywą dla tipsów. Paznokcie normalne, obgryzione lub płaskie oraz haczykowate warto poddać szablonowemu przedłużaniu. Inne zaś, np. podgięte do góry nie pozwalają na zastosowanie szablonu. W takim przypadku lepiej skorzystać z tipsów, które skorygują krzywizny.

Szablony do przedłużania paznokci dają więcej możliwości stylistycznych wzorów. Są bardzo mocne i wyglądają bardziej naturalnie

Idealnie wypielęgnowane dłonie i paznokcie, to atrybut prawdziwej kobiecości – styl, powab i sexapil.

Przedłużanie Paznokci Skierniewice
Paznokcie Żelowe Skierniewice
Przedłużanie Paznokcie Skierniewice
Żelowe Przedłużanie Paznokci w Piękniejsza Ty już za jedyne 100zł
Umów się na wizytę już dziś
tel: 579 060 143 lub przez Facebooka