Pedicure

Zadbaj o piękno Twoich stóp

Mówi się, że dłonie są wizytówką kobiety. Tak jak dbamy o nasze dłonie, powinnyśmy dbać również o stopy. To bardzo ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych. Dlatego wskazane jest, aby regularnie uczęszczać na pedicure. Dobrze wykonany gwarantuje piękne i zadbane stopy.

Sprawdź ofertę Piękniejsza Ty w Skierniewicach i wybierz zabieg, który najbardziej Ci odpowiada.

Czym jest pedicure?

To zabieg kosmetyczny mający na celu pielęgnację stóp. W jego skład wchodzi zazwyczaj: zmycie lakieru (jeśli paznokcie zostały ówcześnie pomalowane), skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. Ponadto zabieg obejmuje również usunięcie zrogowaciałego naskórka z pięt. Zakończony jest masażem stóp i malowaniem paznokci.

Teraz gdy już wiesz czym jest pedicure, poznaj jego odmiany pedicure klasyczny oraz pedicure hybrydowy.

Znasz to uczucie, kiedy ściągasz buty, a na Twoich paznokciach utworzyły się placki od odpryśniętego lakieru? Przyznaj, nie wygląda to zbyt dobrze prawda? Rozwiązaniem tego problemu jest:

Skierniewice Pedicure

Pedicure Hybrydowy

Co to jest lakier hybrydowy?
Jest to połączenie lakieru i żelu stąd nazwa hybryda. Wymaga on utwardzenia w lampie UV około dwóch minut.

Jak wygląda zabieg?
Płytka paznokcia zostaje oczyszczona, nadaje jej się odpowiedni kształt oraz usuwa skórki. Następnie paznokcie pokrywane są specjalną bazą, po czym nałożona zostaje warstwa lakieru hybrydowego (1-2 warstwy). Na koniec nakłada się preparat utwardzający. Każda z warstw wymaga utwardzenia w lampie UV około dwóch minut. Kiedy paznokcie zostaną pomalowane w skórki wciera się oliwkę. Na stopy aplikowany jest odżywczy balsam. Czas zabiegu od 90 do 120 minut.

Czy pedicure hybrydowy jest bezpiecznym zabiegiem?
Jeśli jest wykonany profesjonalnie i starannie, to nie ma możliwości, aby uszkodzić płytkę paznokcia. Należy jednak pamiętać, że do zdejmowania lakieru hybrydowego używa się specjalnych preparatów. Zatem wskazana jest ponowna wizyta w salonie.

Jaka jest trwałość zabiegu?
Trwałość od 1-2 miesięcy

Dlaczego warto?

  • Trwałość
  • Wygoda
  • Łatwość aplikacji
  • Lakier nie robi się matowy i nie odpryskuje

Cena zabiegu w Piękniejsza Ty: 100zł

Pedicure Klasyczny

Jest to tradycyjny zabieg polegający na pielęgnacji stóp i paznokci.
Jego celem jest usunięcie zrogowaciałego naskórka z pięt oraz prawidłowe obcięcie paznokci, tak aby zapobiec wrastaniu ich w tkankę miękką.

Jak wygląda zabieg?
Pierwszym krokiem, od którego rozpoczyna się pedicure klasyczny to zmycie starego lakieru z paznokcia. Następnie wykonuje się kąpiel zmiękczającą naskórek. Po osuszeniu stóp następuje skrócenie, opiłowanie paznokci i usunięcie skórek. Po tych czynnościach przychodzi czas na peeling stóp i aplikację odżywczego balsamu.

Przed malowaniem paznokci ich płytka zostaje odtłuszczona i wzmocniona specjalnym preparatem odżywczym. Na koniec zabiegu skórki natłuszcza się oliwką. Czas trwania zabiegu od 90 do 120 minut.

Dlaczego warto?

  • zadbane stopy
  • paznokcie uzyskują naturalny piękny wygląd
  • skóra staje się delikatna i wygładzona
Pedicure Skierniewice
Pedicure Hybrydowy Skierniewice
Pedicure Hybrydowy w Piękniejsza Ty już za 100zł
Umów się na wizytę już dziś
tel: 579 060 143 lub przez Facebooka