Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny – oczyszczanie na najwyższym poziomie

Zewnętrzne i wewnętrzne czynniki wpływające negatywnie na stan naszej skóry nie są już dla nikogo tajemnicą. Wciąż starasz się walczyć o piękną skórę za pomocą drogeryjnych czy aptecznych kosmetyków? Nic jednak nie przynosi zadowalającego efektu, prawda? Zdecydowanie czas sięgnąć po profesjonalne narzędzia, które nareszcie przyniosą oczekiwany efekt. Jednym z nich jest niezawodny peeling kawitacyjny!

Na czym polega peeling kawitacyjny?

Czasem skóra, mimo wielu zabiegów w domowych warunkach, wciąż wydaje się szorstka, zanieczyszczona, szarawa i nieprzyjemna w dotyku. Mimo poświęcania jej czasu każdego dnia i wybierania, wydawałoby się, najlepszych preparatów coś jest z nią nie tak, i ewidentnie wymaga profesjonalnego wsparcia. W takim wypadku pielęgnacja twarzy w domu nie jest już po prostu wystarczająca. Najlepszym sposobem na jej wsparcie będzie wizyta w naszym salonie kosmetycznym, który prężnie działa na ternie miasta Skierniewice, i skorzystanie z zabiegu, jakim jest peeling kawitacyjny. Ta tajemnicza nazwa, oznacza nic innego, jak wykorzystanie ultradźwięków do oczyszczania skóry. Dzięki ich właściwościom, w czasie trwania zabiegu, pozbędziemy się nie tylko zrogowaciałego już naskórka, który zaburza prawidłowe funkcjonowanie naszej cery, ale także usuniemy wszystkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

Wybierając nasz salon kosmetyczny Piękniejsza Ty możemy mieć pewność, że kosmetyczka profesjonalnie przygotuje naszą cerę do tego rodzaju peelingu oraz przeprowadzi go sprawnie i skutecznie, dzięki czemu efekty, jakie możemy uzyskać korzystając z peelingu kawitacyjnego, to przede wszystkim niezwykle świeża i czysta skóra. Co ważne, ultradźwiękowe wibracje spełniają dodatkową funkcję: delikatnie masują naszą skórę, w efekcie czego poprawiamy zarówno mikrokrążenie, jak i pobieranie tlenu przez naszą skórę.

Peeling Kawitacyjny Skierniewice

Jeden zabieg, dwa efekty: oczyszczanie i pobudzanie!

Peeling kawitacyjny pozwala również dynamicznie pobudzać komórki do produkcji kolagenu, który jest jednym z budulców naszej skóry. Ten zabieg pomaga również w jednym z najbardziej chyba uciążliwym problemie skórnym wielu osób czyli występowaniu zaskórników i wągrów. I to właśnie kawitacja twarzy, którą w naszym salonie oferują, zajmuje się ich usuwaniem. Jedną z największych zalet tego zabiegu jest fakt, że z jego skuteczności mogą korzystać osoby z każdym rodzajem skóry. Niestety, przez wzgląd na określone działanie niektórych usług salonu kosmetycznego, określony typ cery (np. naczynkowa) są przeciwwskazaniem. Tutaj głębokie oczyszczanie skóry nie eliminuje żadnego rodzaju cery, oferując zabiegi na twarz tym wszystkim, którzy szukają profesjonalnej pomocy kosmetycznej.

Delikatny i bezpieczny!

Dla wielu, niezdecydowanych wcześniej osób, bardzo dużym plusem jest również fakt, że peeling kawitacyjny nie powoduje efektów ubocznych, które potrafią powodować bardzo duże obawy, a nawet rezygnację z samego zabiegu. Tutaj po prostu nie ma się czego bać. No i nie zapominajmy o tym, że sam peeling kawitacyjny jest idealnym przygotowaniem do innych działań kosmetycznych, dzięki czemu kolejne zabiegi upiększające będą jeszcze bardziej efektywne. Oczywistą zaletą jest również fakt, że tego rodzaju oczyszczanie twarzy u kosmetyczki nie powoduje bólu i jest w pełni bezpieczne. Wśród przeciwwskazań trzeba mieć na uwadze fakt, że peelingu kawitacyjnego nie wykonuje się w czasie ciąży, w przypadku posiadania metalowych implantów, chorób nowotworowych, stanów zapalnych oraz występowania zakrzepowego zapalenia żył. Taki peeling twarzy być wykonywany zarówno jako pojedyncza, doraźna usługa lub cykl zabiegów. Aby zachować odpowiednio świeży i oczyszczony stan cery zaleca się stosowanie peelingu kawitacyjnego raz w miesiącu.

Zabiegi na twarz Skierniewice
Peeling Skierniewice
Peeling Kawitacyjny w Piękniejsza Ty już od 70zł
Umów się na wizytę już dziś
tel: 579 060 143 lub przez Facebooka