Ślubna lista zadań pielęgnacji

Ślubna todo lista pielęgnacji!
– o tym musisz pamiętać odpowiednio wcześniej!

Ile przyszłych pań młodych miało przerażające koszmary o tym, że właśnie rozpoczyna się jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu, a one zupełnie zapomniały o przygotowaniach! Przerażenie, pot na czole i ciarki zaraz po obudzeniu przypominają o tym, jak niezbędna będzie ślubna lista zadań! Zwłaszcza, jeżeli mamy jeszcze odpowiedni zapas czasu, który powinnyśmy rozplanować pomiędzy organizacją wesela, pielęgnacją oraz aranżacją naszego wyglądu!

Każda panna młoda, niezależnie od wieku, zainteresowań, wykształcenia czy pochodzenia marzy o jednym – w dniu swojego ślubu wyglądać po prostu zjawiskowo. Mit księżniczki w dniu swojego najważniejszego balu nadal egzystuje w świadomości kobiet i nie ma w tym nic złego. Aby faktycznie zachwycać nie tylko innych w ten specjalny dzień, ale również samą siebie należy odpowiednio wcześniej zacząć planowanie.

Skierniewice Ślub Kosmetyczka

Ślubne TODO – Dentysta

Dentysta! – jeżeli masz jakiekolwiek ubytki lub problemy z zębami, które mogą popsuć Twój wymarzony dzień, który odbędzie się np. za pół roku to natychmiast zadzwoń do zaufanego gabinetu z prośbą o umówienie wizyty. To samo zrób, jeżeli planujesz np. jedynie wybielanie zębów, ponieważ i tak będzie potrzebna do tego konsultacja z dentystą, który przedstawi Ci wszystkie możliwości i wybierze dla Ciebie najlepszą. Warto pamiętać o tym wcześniej, ponieważ wybielanie maksymalnie możemy wykonać tydzień przed ślubem, chociaż i tak wtedy może być nieco problematyczne, ponieważ musimy wyeliminować z naszej diety większość produktów, które mogą wpłynąć na kolor naszego szkliwa. Nawet przy bardzo ładnym uzębieniu warto pomyśleć o wybielaniu, ponieważ jasne zęby w połączeniu np. z czerwoną szminką wyglądają po prostu obłędnie!

Ślubna Lista – Makijaż

Makijaż! – to, jak powinien wyglądać nasz makijaż ślubny zaczyna się krystalizować po wyborze sukienki. To właśnie wtedy możemy już powoli zastanawiać się nad intensywnością makijażu, doborem barw itp., to jednak dopiero plany. Tak naprawdę wszystkie nasze założenia, jeżeli chodzi o makijaż ślubny zweryfikuje makijażystka. Warto zacząć jej poszukiwania zaraz po wyborze sukni, ponieważ panie, które doskonale radzą sobie ze ślubnym makijażem, często mają zajęte terminy nawet na pół roku do przodu. Spotkanie z makijażystką pozwoli omówić najważniejsze kwestie. W tym nasze ograniczenia w postaci uczuleń czy wrażliwej skóry oraz wykonać makijaż próbny, który utwierdzi nas w tym, że właśnie o to nam chodziło. W przeciwnym wypadku nakieruje nas na makijaż, który w 100% będzie idealny na ten specjalny dzień.

Ślubna Lista Zadań - Makijaż
Pielęgnacja Twarzy Skierniewice

Ślubne TODO – Cera

Cera! Tutaj powinnaś postawić na kompleksowe działanie, które zacząć powinnaś od regularnego picia wody, która stopniowo będzie nawilżać ciało. Wszelkie niedoskonałości najlepiej będzie skonsultować z kosmetyczką i wybrać odpowiedni typ działania. Czasem wystarczy np. zabieg nawilżający na twarz, szyję i dekolt, a w innym przypadku potrzebne będzie m.in. inwazyjne oczyszczanie twarzy. Dlatego też na konsultację w salonie kosmetycznym wybierz się przynajmniej na kilka tygodni przed dniem ślubu. Zapraszamy na konsultacje, zaproponujemy zabiegi oczyszczające twarz, które pozytywnie wpłyną na Twoją cerę.

Ślubna Lista – Włosy

Włosy! – wszystkie działania związane z włosami (ścięcie, koloryzacja, zabiegi keratynowego prostowania włosów itp.) wykonujemy również na kilka tygodni wcześniej, zwłaszcza jeżeli np. próbujemy zabiegu, który dla naszych włosów będzie nowością. Nigdy nie wiadomo jaka będzie reakcja, warto więc mieć zapas czasu, który pozwoli nam „naprawić sytuację” w czasie nieprzewidzianych okoliczności. Jeżeli chodzi natomiast o fryzury ślubne to również jest to złożona kwestia. Upięcie, kok, rozpuszczone włosy? Wszystko zależy od tego, w jakiej fryzurze czujesz się swobodnie, która będzie najbardziej pasowała nie tylko do kształtu Twojej twarzy i makijażu, ale również Twojej sukienki. Fryzury ślubne warto jest zacząć testować na np. 3 miesiące przed ślubem, dzięki temu będzie można łatwo zobaczyć, czy idziemy dobrą drogą, czy może jednak potrzebne będą większe zmiany.

Ślubna Lista Zadań - Włosy, Fryzura Ślubna
Ślubna Lista - Regulacja Brwi Depilacja

Ślubne TODO – Depilacja, Regulacja Brwi

Depilacje, regulacje! – tutaj najlepszym czasem będzie okres ok. 7 dni przed dniem ślubu. Wykonajmy wtedy regulację brwi czy depilację woskiem. Nie tylko skóra zdąży spokojnie dojść do siebie, ale również niewielkie poprawki nie będą dla nas problemem tuż przed tym najważniejszym dniem. W tym czasie również pamiętajmy o nawilżeniu, po depilacji na pewno świetnie sprawdzą się głęboko nawilżające kosmetyki, które złagodzą efekty depilacyjnej ingerencji.

Ślubna lista zadań to coś na kształt urządzenia alarmująco – wskazującego. Dzięki niej nie zapomnisz o żadnym, istotnym elemencie przygotować w najodpowiedniejszym dla nich czasie. Pozwoli to też nieco unormować ten szalony czas, i wprowadzić  nieco harmonii w już i tak szybkie tempo przygotowań.

Lista zadań przed ślubem skierniewice
Pragniesz zadbać o siebie przed Ślubem? Zapraszamy
Umów się na wizytę już dziś
tel: 579 060 143 lub przez Facebooka