Zagęszczanie i Przedłużanie Włosów

Micro Rings & Tape On – poznaj innowacyjną metodę przedłużania włosów

Chociaż wciąż panuje moda na krótkie i szalone kobiece fryzury, to długie włosy u kobiety, wciąż przyciągają uwagę mężczyzn. Prawdę mówiąc, niejedna kobieta marzy o gęstych, długich i pięknych włosach. Dodają one urody i sexapilu. Jest to jeden z atrybutów prawdziwej kobiecości.

Nie każda kobieta posiada takie możliwości, żeby zapuścić piękne włosy do łopatek lub pasa. Na szczęście istnieją nowoczesne techniki, które pozwalają na przedłużanie włosów. Teraz niemal każda z Pań może ziścić swoje marzenia!

Metody zagęszczania i przedłużania włosów

Do najważniejszych metod doczepiania włosów należą:

  • Metoda pętelkowa (easy loop) – kosmyki przedłuża się za pomocą małych obrączek, które dociskane są do naturalnych włosów za pomocą cążek. Ich długość można swobodnie regulować, co jest bardzo istotne w momencie odrostu włosów. W krótkim czasie wizażystka odświeży naszą fryzurę. Proces zakładania obrączek nie wymaga stosowania urządzeń i odbywa się na zimno. Dzięki tej metodzie włos klientki jest chroniony i nie jest narażony na uszkodzenia. Efekt utrzymuje się przez ok. miesiąc i jest bezpieczny dla struktury włosów.

 

  • Metoda clip on/off – dość popularny sposób przedłużania włosów wykonany w ekspresowym tempie. Efekt powstaje w przeciągu 30 minut i polega na wpięciu dodatkowych włosów za pomocą specjalnych klipsów. Dzięki tej metodzie doczepiania włosów fryzurze można nadać niepowtarzalny kształt w postaci asymetrii lub przy zastosowaniu kolorowych pasemek. Tego typu metoda zagęszczania włosów jest krótkotrwała i warto ją zastosować tylko okazjonalnie – impreza lub wyjście na randkę.

 

  • Metoda na ciepło – pasemka doczepianych włosów do naszej fryzury są łączone za pomocą zgrzewów keratynowych. Kolor dobierany jest do naturalnej barwy włosów. W zabiegu stosowane jest ciepło, dzięki czemu można doczepiać zarówno cienkie, jak i grube pasemka. Zabieg wykonuje się ponownie po miesiącu, po uprzednim zdjęciu doczepionych włosów. Przed przystąpieniem do zabiegu należy przeprowadzić test, ponieważ niektóre klientki mogą być uczulone na tego typu sposób przedłużania włosów. Metoda jest dość pracochłonna i wymaga ostrożności oraz doświadczenia.

 

  • Micro rings (trwałość i uniwersalność) – najbezpieczniejszy sposób, ponieważ w tej metodzie nie stosuje się ani wysokich temperatur, ani środków chemicznych. Nowoczesna technika micro rings nie uszkadza struktury włosa. Dlatego może być stosowana również w przypadku cienkich i delikatnych włosów. Przedłużanie włosów metodą micro rings gwarantuje trwałość przez okres od trzech do czterech miesięcy. Jedyną wadą są mikroringi, które wykonane są z metalu mogą wywołać uczulenie u niektórych kobiet.

 

  • Ultradźwięki – jest to jedna najnowocześniejszych metod i polega na zastosowaniu tzw. „zimnej fuzji”. Zapewnia wysokie bezpieczeństwo i niesamowity efekt fryzury, która jest lekka i naturalna. Przedłużone i zagęszczone włosy utrzymują się przez okres od 2 do 4 miesięcy. Włosy przedłużane tą metodą należy pielęgnować przy zastosowaniu specjalnych kosmetyków.

Microrings Hair – wszystko o przedłużaniu włosów

Jedną z metod przedłużania włosów jest metoda micro rings. Polega na doczepieniu pasemek do naturalnych włosów za pomocą niewielkich, a zarazem niewidocznych aluminiowych obrączek.  Są one dopasowane barwą do naturalnych włosów i stanowią idealny kamuflaż. Największą zaletą micro rings jest to, że Twoje włosy nie będą poddawane czynnikom termicznym, ani preparatom chemicznym, które negatywnie wpływają na budowę włosa. Długotrwały efekt fryzury zapewniają obrączki (tuleje). W momencie odrostów, wystarczy doczepione pasemka podciągnąć – zdjąć i nałożyć bliżej nasady włosów. Dzięki tej metodzie Twoja fryzura nie straci na atrakcyjności i każda kobieta może ją nosić przez kolejne miesiące.

Obrączki stosowane przez Salon Urody „Piękniejsza Ty” od wewnętrznej strony mogą być gwintowane lub pokryte warstwą silikonu. Takie zabezpieczenie poprawia wytrzymałość łączenia. Polecamy silikonowe, które zapewniają lepsze łączenie, niż gwintowane. W razie pytań doczepiania włosów prosimy o kontakt z naszymi wizażystkami – Salon Urody „Piękniejsza Ty”.

Zalety przedłużania włosów metodą micro rings:

  • błyskawiczny efekt,
  • prostota zabiegu oraz elastyczność zastosowania,
  • metoda nie uszkadza struktury włosów – jest bezpieczna dla delikatnych i cienkich włosów,
  • niewidoczne doczepianie włosów.

Microringi polecane są panią, które prowadzą aktywny tryb życia, szczególnie gdy ich włosy są słabe, cienkie i łamliwe. Dla nich mamy specjalne karty podarunkowe. Voucher gabinetu kosmetycznego Piękniejsza TY, to niecodzienny prezent!

przedłużanie włosów skierniewice
przedłużanie włosów skierniewice

Tape On – metoda na „kanapkę”

Atuty tej metody to szybkość i prostota. Doczepiane włosy mocowane są za pomocą taśm, które wystarczy zacisnąć. Technika „kanapkowa” posiada wiele zalet, przede wszystkim nie wywołuje alergii oraz podrażnień. To co odróżnia ją od innych technik, to że jest mało inwazyjna i bezpieczna, a doczepiane włosy wyglądają naturalnie. Tape On polecana jest do każdego rodzaju włosów. W szczególności rzadkich, cienkich oraz delikatnych. W salonie urody „Piękniejsza Ty” stosujemy trzy style remów – europejski, indyjski oraz tape russisches hair. Doczepiane remy idealnie współgrają z naturalną fryzurą i zapewniają długotrwałość noszenia.

Zabieg przedłużania włosów metodą „kanapkową” polecamy wszystkim, którzy cenią piękne zdrowe włosy, komfort i wygodę.

Jeżeli chcesz zrobić prezent żonie lub swojej dziewczynie skontaktuj się z nami, w swojej ofercie mamy voucher na przedłużanie włosów metodą tape on.

 

Zabiegi doczepienia włosów nie należą do zbyt tanich. Ceny są dość zróżnicowane. W gabinecie urody „Piękniejsza Ty” w zależności od rodzaju oraz ilości doczepianych pasemek, ceny przedłużania włosów wahają się od 200 do 700 zł.

Jeżeli chcesz sprawić wyjątkową niespodziankę ukochanej osobie – podaruj relaks i pielęgnację na najwyższym poziomie w postaci karty podarunkowej!

zagęszczanie i przedłużanie włosów skierniewice
Przedłużanie włosów już od 2.5zł za pasmo
Umów się na wizytę już dziś
tel: 579 060 143 lub przez Facebooka