Opinie i Referencje

Usługi w salonie Piękniejsza Ty mogę ocenić na jak najwyższe. Wszystkie produkty w nim używane są najwyższej jakości przez co mam pewność, że po danym zabiegu nie będzie nieprzyjemnych skutków ubocznych. Ponadto salon otwarty jest na pomysły klientów, dzięki czemu obie strony są zadowolone. Przemiła obsługa, pyszna kawa i ciasto. Miejsce przytulne i zdecydowanie wyróżniające się wśród innych salonów.
W wystroju zakochałam się od pierwszego wrażenia.
Iza Firek
Profesjonalne podejście do klienta, praca wykonana na najwyższym poziomie. Ale zacznijmy od miejsca, jest po prostu śliczne. Wchodzisz tam i czujesz się jednocześnie przytulnie, ale też i elegancko. Niewiele jest takich miejsc. Jeżeli chodzi o nazwę to jest to idealne odzwierciedlenie każdej osoby wychodzącej z tego salonu. Możesz o siebie zadbać jak i komuś sprawdzić prezent chwilą przyjemności:)

Polecam to miejsce w 100%. Ja na pewno będę stałą klientką i zapraszam innych, aby się przekonać, że warto skorzystać z usług tego salonu.

Anna Kędzior
Przemiłe miejsce, boski klimat 😍 cudowna Marlena i jeszcze cudowniejsze umiejętności! To coś więcej niż tylko paznokcie 😉
piękniejsza ty opinie
Carolina Bolek
Serdecznie polecam salon ‚Piękniejsza Ty’. Pani Marlena z dużym doświadczeniem, starannie wykonuję swoją prace. W salonie panuje bardzo miła atmosfera, aż z chęcią się tam wraca ! 🙂
salon piękniejsza ty opinie
Patrycja Pardej