Piękne rzęsy w zasięgu ręki
Komu potrzebne jest przedłużanie rzęs?

Od wieków dążące do podniesienia swojej atrakcyjności kobiety dokonywały prawdziwych cudów, aby ich rzęsy były jak najdłuższe i nadawały głębi spojrzeniu. Kusząco podkręcone, gęste, długie – to marzenie wielu pań. Niestety, nie każda została obdarzona zmysłowymi rzęsami, które są prawdziwą ozdobą, podkreślającą urodę oczu i twarzy.

Od kiedy salony kosmetyczne poszerzyły swoją ofertę o przedłużanie i zagęszczanie rzęs, nie musimy się już martwić, nawet jeśli natura obdarzyła nas cienkimi, rzadkimi czy całkiem jasnymi rzęsami. Metod na przedłużanie rzęs jest wiele. Skupmy się na tych najpopularniejszych, bezpiecznych i najczęściej wybieranych przez klientki w całym kraju.

Jakie zagęszczanie rzęs i metody przedłużania oferuje salon w Skierniewicach?

Metody objętościowe – sztuczne rzęsy syntetyczne. Są mało uczulające, jednak zarazem mało elastyczne i mogą się plątać. Jedwabne mają tę zaletę, że można wykonywać na nich makijaż (z wyjątkiem tuszu wodoodpornego) i nosić szkła kontaktowe.Najdelikatniejsze i najmniej obciążające dla naszych rzęs są te zrobione z futra norek syberyjskich.Rzęsy objętościowe to te uzyskane metodami 1:1, 2D, 3D, million lashes effect, extreme, volume mix.Objętościowe są idealnym sposobem na uzyskanie wymarzonej gęstości i długości.

Gotowe szablony ze sztucznymi rzęsami i „kocie oko” – jeżeli nie zależy nam na długotrwałym efekcie przedłużania, a jedynie czasowym podkreśleniu w ten sposób urody oka, możemy zdecydować się na zastosowanie gotowych szablonów lub doklejenie kępek rzęs. Taki zabieg można wykonać pod kierunkiem kosmetyczki, ale też własnoręcznie. Zaletą jest krótki czas trwania zabiegu, lecz efekt może być zbyt teatralny. Możemy zdecydować się na metodę „kociego oka” czyli przyklejenie rzęs tylko w zewnętrznych kącikach oczu, co da nieco łagodniejszy efekt.

Metody 1:1, 2D, 3D – na czym polegają?

Rzęsy 1:1 Skierniewice

Rzęsy 1:1

Metoda, dzięki której zagęścimy i przedłużymy rzęsy 1:1 polega na przyklejeniu jednej syntetycznej (wykonanej zwykle z włókien poliestrowych lub włosia norki syberyjskiej) do jednej naturalnej. Sztuczna rzęsa może być doklejana tylko do rzęsy „dorosłej”. Zabieg taki wykonywany przez profesjonalnie wyszkoloną kosmetyczkę jest bezpieczny. Może trwać od 1 do 3 godzin. Uzupełnienie należy wykonywać  co 3 – 4 tygodnie i oczywiście pamiętać o odpowiednim demakijażu.

Cena: 120zł

Rzęsy 2D

Metoda ta polega na przyklejeniu dwóch sztucznych rzęs, syntetyczno-jedwabnych, do naturalnej, pojedynczej. Nie obciążają naturalnych rzęs, ponieważ są ultra cienkie. W zależności od wyglądu rzęs klientki, sztuczne są stylizowane w odpowiedni sposób, by zapewnić jak najbardziej naturalny wygląd.

Podobnie jak przy metodzie 1:1, zabieg uzupełniający rzęsy 2D wykonuje się co 3-4 tygodnie. Czas trwania wynosi około 2-3 godzin.

Cena: 180zł

Rzęsy 2D 3D Skierniewice
Rzędy 2 do 1, 2D, Skierniewice
Rzesy Skierniewice

Rzęsy 3D

Zabieg ten polega na doklejeniu do jednej naturalnej trzech rzęs syntetycznych. Najczęściej używane są te z futra norki syberyjskiej, z uwagi na to, że są bardzo delikatne i lekkie, co nie pozwoli na nadmierne obciążenie naturalnych. Metoda polecana dla pań o krótkich i rzadkich rzęsach – efekt 3D bardzo spektakularny. Czas trwania zabiegu to około 2 – 2.5 godziny, a uzupełnienie jak w przypadku pozostałych metod odbywa się co 3 – 4 tygodnie.

Cena: 180zł

Skierniewice Rzęsy
Rzęsy Russian Volume SkierniewiceRussian Volume
Rzęsy 5D Skierniewice, 5 do 1Rzęsy 5D
Skierniewice Przedłużanie Rzęs
Rzęsy, przedłużanie. Do kogo, Gdzie? Zapraszamy do Piękniejsza Ty! 🙂
Umów się na wizytę już dziś
tel: 579 060 143 lub przez Facebooka