Sonoforeza

Sonoforeza – delikatny odżywczy masaż ultradźwiękami

Zima i jej wpływ na naszą cerę, klimatyzacja, problemy skórne, które towarzyszą nam od dawna, spędzający sen z powiek cellulit. To wszystko sprawia, że nasza skóra nie tylko nie wygląda atrakcyjnie, ale dodatkowo w żaden sposób nie chce z nami współpracować i ewidentnie będzie niezbędne nam będzie oczyszczanie twarzy u kosmetyczki. Wiele prób poprawienia jej stanu spełza na niczym, a frustracja cały czas się pogłębia. Zdecydowanie czas z tym skończyć i sprawdzić, jak bardzo może nam pomóc zabieg na twarz, jakim jest Sonoforeza.

Czym jest sonoforeza?

W bardzo wielu sytuacjach staramy się ratować naszą skórę kolejnymi odżywczymi preparatami, dziwiąc się, że w żaden sposób nie przynoszą oczekiwanego przez nas efektu. A tak naprawdę, wystarczy sobie uświadomić fakt, że skuteczne zaaplikowanie substancji, które mogą przynieść efekt, w głębsze partie skóry wcale nie jest takie proste i tego rodzaju pielęgnacja twarzy w domu może być problematyczna i nieskuteczna. I tutaj właśnie z pomocą przychodzi sonoforeza. Jest to  zabieg, który za pomocą fal ultradźwiękowych może wprowadzić konkretnie działające substancje w głąb skóry, gdzie będą mogły one spełnić swoje funkcje najlepiej. Dodatkowo sonoforeza sprawia, że podnosimy jakość przepływu zarówno krwi, jak i limfy w naszym organizmie, co doskonale wpłynie na pozbywanie się toksyn z naszego organizmu, właściwości tego zabiegu można sprawdzić wybierając go z oferty naszego salonu kosmetycznego.

Sonoforeza Skierniewice

W jakich problemach pomoże nam zabieg sonoforezy?

Przede wszystkich dermatologicznych. Osoby z cerą naczynkową powinien zainteresować fakt, że sonofereza uszczelnia kruche naczynka krwionośne oraz sprawia, że nie są już tak widoczne. Skierniewice, bo w tym właśnie mieście oferuje swoje usługi nasz salon kosmetyczny, zwłaszcza zimą chętnie oferują odżywcze zabiegi, chociażby dlatego, że zima jest trudnym czasem dla osób z cerą naczynkową. Dlatego szukając naprawdę profesjonalnej pomocy warto sprawdzić szczegóły oferty naszego salonu. Takie zabiegi na twarz, jak sonoforeza, zmniejszają również cienie pod oczami, poprawiają jednolitość kolorytu naszej cery oraz sprawiają, że blizny są  mniej widoczne.

Ultradźwięki świetnie dają sobie radę również w przypadku redukowania cellulitu. Sonofereza spłyci nasze zmarszczki, sprawiając również, że skóra będzie wyglądała zdecydowanie młodziej, a twarz będzie prezentować się świeżo i atrakcyjnie.  Podobnie jak inne zabiegi kosmetyczne, korzystające z właściwości ultradźwięków zabieg jest zupełnie bezbolesny. Najpierw kosmetyczka wykonuje dokładny demakijaż, następnie nakłada wybraną wcześniej substancję odżywczą (mogą to być peptydy lub witaminy), a następnie wykonuje masaż za pomocą głowicy i wtedy fale ultradźwiękowe przechodzą z urządzenia do naszej skóry.

Piękna w bezpieczny sposób!

Wykorzystujące ultradźwięki zabiegi upiększające, m.in. powodują, że zwiększa się przepuszczalność naszych błon komórkowych, i właśnie dzięki temu wybrane substancje odżywcze wchłaniają się znacznie szybciej. Dzięki sonoforezie w pewien sposób nasza skóra może się wreszcie spokojnie i bez przeszkód „najeść” niezbędnych jej substancji. Zabieg jest na tyle bezpieczny, że nie ma ograniczenia wiekowego w jego stosowaniu. Z jego skuteczności mogą również korzystać zarówno panie, jak i panowie.

Kiedy  jednak nie będziemy mogli skorzystać z zabiegu jakim jest sonoforeza?  W zasadzie przeciwwskazania pokrywają się z usługami kosmetycznymi, jakimi są zabiegi na twarz wykorzystujące ultradźwięki; ciąża, stany zapalne, problemy z krążeniem, metaliczne implanty, podwyższona temperatura ciała oraz zaawansowana nerwica wegetatywna. Całość zabiegu nie zabierze nam zbyt wiele czasu, ponieważ trwa on od 20 do 30 minut, a jego częstotliwość wynosi ok. 2 zabiegów tygodniowo. Aby efekty naszych starań osiągnęły swoje maksimum, zaleca się przeprowadzenie ok. 10 zabiegów w jednej serii, zależnie od naszych potrzeb i oczekiwań.

Zabiegi na twarz Skierniewice
Sonoforeza Skierniewice
Sonoforeza w Piękniejsza Ty już za 10zł
Umów się na wizytę już dziś
tel: 579 060 143 lub przez Facebooka